Sdělujeme občanům, že se vybírá poplatek za vodné za období 1. pololetí roku 2024. Tímto vás vyzýváme k jejich uhrazení. Poplatky je možno uhradit denně v pokladně OÚ Partutovice, nebo převodem na účet číslo 5129831/0100.

 

SDH Partutovice si Vás dovoluje pozvat na 30. ročník netradiční hasičské soutěže „O putovní pohár Jana Klezly“, která se bude konat v pátek 12. července od 17:00 hod. v areálu hřiště v Hliníkách. Připraveno je pro Vás bohaté občerstvení. Přijďte se pobavit a podpořit svá domácí družstva k lepším výkonům.

 

Informujeme občany, že z důvodu stavby Kanalizace a ČOV Partutovice bude v naší obci v termínu od 15.7. do 22.8. omezen provoz a bude provedena částečná uzavírka na krajské komunikaci III/44014 vedoucí naší obcí. V rámci uzavírky dojde k obnově povrchů krajské komunikace.

 

 

                                                                               Petra Azabache

                                                                           místostarostka obce